Temat
:
[18 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków, sobota 9 marca 2013, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
radek1876
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
12
07.03.2013, 15:39
Polonia nie wygra bo to polska Ekstraklasa, gdzie faworyci nie wygrywają. Myślę, że to będzie kopanina na 0-0 i niewykluczone, że nasze orły na dzikim farcie wtoczą farfocla, bo jak to mówią: raz do roku i noga od stołu strzeli.
radek1876
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radek1876
Znajdź inne posty napisane przez radek1876