Wyświetl pojedynczy post
radek1876
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.03.2013, 15:39
Polonia nie wygra bo to polska Ekstraklasa, gdzie faworyci nie wygrywają. Myślę, że to będzie kopanina na 0-0 i niewykluczone, że nasze orły na dzikim farcie wtoczą farfocla, bo jak to mówią: raz do roku i noga od stołu strzeli.
Odpowiedz cytując