Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.03.2013, 15:28
Wszystkie mecze w rundzie wiosennej po 0 - 0 to tez byl by ciekawy wyczyn.

O Wisle kolejny raz usluszal by caly świat, może warto spróbować
Odpowiedz cytując