Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 07.03.2013, 11:29
Wisła Kraków może niedługo grać przy Reymonta tylko gościnnie...Problem tkwi w tym, że Wisła Kraków zarządza całością stadionu na podstawie starej umowy z miastem.

Odpowiedz cytując