Temat zastępczy.
Jacuś nie przejmuje się likwidacją szkół, domów kultury, komunikacji a miałby mu zaszkodzić pusty stadion.
W 2014 roku bedzie miał 67 i wątpie by kandydował.
Cupiał ma pewnie ważniejsze sprawy do dogadania względem terenów wokół stadionu niż sam wynajem.
Na koniec Wisły nie może wypowadzić z Reymonta, bo taką podpisał umowę.
Natomiast dziwie się, że tak mało osób przejmuje się cichą dekrakowianizacją Wisły.
Władze : Śląsk i Warszawa.
I drużyna przymierzana do Myślenic.
Uroczy starszy pan delegowany do rady nadzorczej, idol częsci kibiców rzecze:
Cytat:
A nie lepiej w takim razie byłoby nominować Jacka Bednarza na stanowisko prezesa, skoro i tak wykonuje obowiązki z tym związane? Bo w takiej sytuacji brak owej nominacji wygląda na brak zaufania w stosunku do jego osoby ze strony właściciela.
Podpisuje się obiema rękami pod kandydaturą Pana Bednarza. Nie uznałbym jednak tej sytuacji za brak zaufania. Pamiętajmy, że miała miejsce nieoczekiwana rezygnacja Pana Pilcha, wszystko się skomplikowało. Ale wracając do Pana Bednarza to wielki fachowiec, opanowany i spokojny człowiek, dlatego gdyby pojawiła się tylko taka kandydatura popieram ją.
|
Czyli legionista prezesem.
No i ten pasus o Akademii.
Jeszcze kilka dnio temu tenże uroczy starszy pan o akademii:
Cytat:
|
Myślę, że kiedy Wisła będzie dawała radość Panu Cupiałowi inaczej spojrzy na ten problem i zmieni zdanie.
|
Czyżby mecz z PBB dał radość ?