Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20894
Stary 06.03.2013, 22:20
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie tego stadionu to media już bębniły wiele razy o tym ilukrotnie jest przepłacony, ilokrotnie przekładano termin jego oddania, jaki jest z niego bubel, a w dodatku nie było na nim Euro. Jakoś nie przeszkodziło to temu komuchowi wygrać w międzyczasie wyborów. Myślisz że kolejna afera z nim związana to zmieni?
to jest kwestia sporna, mnie osobiscie nasz stadion sie bardzo podoba, lubie stadiony monumentalne, ciezkie, surowe, zakryte ciemnoscia i wzbudzajace groze..

lekkie swiecace oponki mnie brzydzą.

afera to by byla jakby stadion stal pusty, a to czy sie komus podoba czy nie to kwestia kazdego z osobna. wazne ze jest uzytkowany i odbywaja sie na nim imprezy.
Odpowiedz cytując