mr_kwolf napisał(a):

|
Odnośnie tego stadionu to media już bębniły wiele razy o tym ilukrotnie jest przepłacony, ilokrotnie przekładano termin jego oddania, jaki jest z niego bubel, a w dodatku nie było na nim Euro. Jakoś nie przeszkodziło to temu komuchowi wygrać w międzyczasie wyborów. Myślisz że kolejna afera z nim związana to zmieni?
|
to jest kwestia sporna, mnie osobiscie nasz stadion sie bardzo podoba, lubie stadiony monumentalne, ciezkie, surowe, zakryte ciemnoscia i wzbudzajace groze..
lekkie swiecace oponki mnie brzydzą.
afera to by byla jakby stadion stal pusty, a to czy sie komus podoba czy nie to kwestia kazdego z osobna. wazne ze jest uzytkowany i odbywaja sie na nim imprezy.