Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20892
Stary 06.03.2013, 17:04
aNouc napisał(a):Wyświetl post
nie ....a, na zarty

Jakby tak sie stal to by wszystkie telewizje w Polsce o tym bebnialy!
Majchrowski nie moze na to pozwolic bo z miejsca moze zegnac sie z fotelem.
Sam majchrowski moze i miec to w dupie, ale nie mieszkancy Krakowa, telewizja i opozycja. I on to wie. Cupial tez wie i bardzo dobrze ze to w koncu wykorzystuje. Majchrowski nie ma wyjscia.. albo Wisla albo nikt.

Tu nie chodzi o kawalerke warta 20 tys zlotych tylko stadion 13 krotnego mistrza Polski na ktory podatnicy / mieszkancy Krakowa wydali blisko 600 mln zl.




Bardzo ladnie!

Prosili o stadion, ale prosic nie trzeba bylo, bo postawienie Wisle stadionu to byl ich obowiazek.
i Wisla nie chciala stadionu za 600 mln zlotych. Z winy miasta Wisla nie bedzie placic za stadion wart 600 mln zlotych, tylko wart 200 mln.
Odnośnie tego stadionu to media już bębniły wiele razy o tym ilukrotnie jest przepłacony, ilokrotnie przekładano termin jego oddania, jaki jest z niego bubel, a w dodatku nie było na nim Euro. Jakoś nie przeszkodziło to temu komuchowi wygrać w międzyczasie wyborów. Myślisz że kolejna afera z nim związana to zmieni?

A gadanie o obowiązku postawienia stadionu Wisłe jest już komiczne. Niby dlaczego jest to obowiązek? Obowiązek wybudowania prywatnej firmie stadionu. Ładnie co poniektórym ta socjalistyczna gadka idąca z mediów głównego nurtu wyprała mózg.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.03.2013 o godz. 17:10.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując