http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...je_w_krakowie/
Właśnie na takie info czekałem! Szczególnie ostatni akapit potwierdza fakt, że Cupiał na poważnie myśli o Akademii i bazie treningowej dla Wisły. Nie ukrywam, że jestem mocno zbudowany tym, co właśnie zamieściła oficjalna strona klubu.
Cytat:
|
Poza tym zbliżamy się do wdrożenia planów o Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, a dobra baza treningowa jest do tych zamierzeń niezbędna. Ale wskazań jest kilka, na dziś Myślenice nie spełniają w pełni potrzeb Wisły.
|
Szczególnie budujący jest zwrot "wdrożenie planów". Poza tym cały ten fragment wskazuje na to, że Cupiał nie zadowoli się 2-3 boiskami treningowymi i będzie dążył do tego, aby ta baza i akademia były z prawdziwego zdarzenia. Skoro Myślenice nie spełniają potrzeb Wisły (mam nadzieję, że mowa o infrastrukturze, a nie o cenie za wynajem tamtejszych obiektów), to nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne gorące newsy
