Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 06.03.2013, 15:10
Polonia ma styl? Hahahaha. Przez prawie cały mecz z Lechią grali taką kopaninę, że żal było to oglądać (jedynie od momentu kiedy Wiśniewski zdobył bramkę dało się ten mecz oglądać, ale to było raptem kilka minut, a więc niewiele więcej od naszego występu w Bełchatowie). Wygrana w Poznaniu? Większego fartu w naszej lidze dawno nie widziałem. Polonia w drugiej połowie nie istniała, gospodarze stwarzali jedną okazję za drugą. Dobry styl Polonii ma polegać na tym, że broni się rozpaczliwie w dziewięciu, napastnik gra na lewej obronie, dopuszcza przeciwnika co chwilę do groźnej sytuacji i liczy się na cud? Polonia grała źle w obronie, bo jak można inaczej to nazwać, skoro Lech miał z dziesięć bramkowych okazji w drugiej połowie? Jesteśmy w stanie wygrać i powiem więcej, to my będziemy faworytami w tym spotkaniu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 06.03.2013 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując