Wyświetl pojedynczy post
des89
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 06.03.2013, 14:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
będą baty...
Polonia mimo wszystko prezentuje jakiś styl i gra swoją piłkę. My zaś nie gramy niczego.
Polonia gra 5 obrońcami, przeszkadza przeciwnikowi i tyle, moga trafic jedynie z dystansu do bramki np. Piątek, myślę że 0-0 będzie albo 1-0 dla nas
Odpowiedz cytując