FraMat napisał(a):

będą baty...
Polonia mimo wszystko prezentuje jakiś styl i gra swoją piłkę. My zaś nie gramy niczego.
|
Polonia gra 5 obrońcami, przeszkadza przeciwnikowi i tyle, moga trafic jedynie z dystansu do bramki np. Piątek, myślę że 0-0 będzie albo 1-0 dla nas