Lysy napisał(a):

|
A co chcesz od Pawełka? W porównaniu do Cabaja czy Przyrowskiego to naprawdę świetny bramkarz.
|
Niczego nie chcę od Pawełka. Od C i P zresztą też niczego nie chcę

Po prostu marzy mi się lepszy od Niego bramkarz w Wiśle. Co najmniej tak dobry jak Pareiko wiosną 2011.
No i żeby miał tak max. 23 lata (możliwość odsprzedaży za dobre pieniądze za jakiś czas). Zdaję sobie sprawę, że to najprawdopodobniej pobożne życzenia
