Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20885
Stary 06.03.2013, 11:05
aNouc napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze!
teraz musze przyznac WIELKIE BRAWA DLA KLUBU I CUPIALA!!!!

to Wisla ma stawiac warunki, a nie miasto i majchrowski. dobrze ze Cupial to zrozumial!

bez Wisly stadion bedzie pusty i po dwoch latach zarosnie krzewami. a mieszkancy, podatnicy i krakowscy politycy zajebia majchrowskiego i jego zaloge, bo wydano tyle hajsu na stadion ktory stoi pusty. nie wspominajac o show telewizyjnych. miasto wie ze tylko Wisla moze uzytkowac ten stadion i jakos go poratowac. bez Wisly ten stadion pojdzie do rozbiorki i tym samym ponad 600 mln zlotych.

tylko teraz nie ulegac miastu, tylko robic swoje. predzej czy pozniej miasto bedzie musialo podkulic ogon.. bo nie maja innego wyjscia.

i wycisnac wszystko co sie da,czyli jak najmniejsze koszty uzytkowania, najwiecej przywilejow i tak dalej
Ty tak na poważnie sądzisz, że komuniści z majchrem na czele będą się przejmować tym że 600 dużych baniek pójdzie w beton (dosłownie w beton)?

Z drugiej strony obecne wymachiwanie szabelką lekko nieładne ze strony Cupiała i spółki. Najpierw prosili o stadion, a teraz jak już jest to chcieliby go użytkować za pół darmo. Chyba, że warunki miasta są z kosmosu. Wtedy trochę inaczej to wygląda.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując