Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
21721
06.03.2013, 10:43
Niestety świnie przy korycie nie zgodzą się na żadne JOWy i dobrowolnie nie odstąpią od żłoba. Tutaj musieliby wyjść ludzie na ulicę ,w dużej liczbie i zrobić zadymę ,wtedy być może ktoś u góry by się przestraszył i zajał sprawą JOWów
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82