Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21718
Stary 06.03.2013, 09:18
misieq napisał(a):Wyświetl post
"W Sieci" zmienia nazwę na "Sieci". Niektórych chyba boli duża sprzedaż tego tygodnika. Ciekawe o której godzinie Hajdarowicz spotkał sie z Grasiem...

http://wpolityce.pl/artykuly/48490-h...lek-w-kioskach
Jeśli myślą, że dzięki tej operacji spadnie sprzedaż tygodnika to są śmieszni. No ale przecież są. Odpowiednio rozgrzany (zapewne do czerwoności) sędzia nie mógł wydać innego wyroku w tygodniu gdy na okładce ukazało sie zdjęcie Che Tuskevary