Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
misieq
Member
Od: 11.2002
Skąd: Wroclaw
Offline
#
21716
06.03.2013, 08:40
"W Sieci" zmienia nazwę na "Sieci". Niektórych chyba boli duża sprzedaż tego tygodnika. Ciekawe o której godzinie Hajdarowicz spotkał sie z Grasiem...
http://wpolityce.pl/artykuly/48490-h...lek-w-kioskach
misieq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misieq
Znajdź inne posty napisane przez misieq