Wyświetl pojedynczy post
misieq
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21716
Stary 06.03.2013, 08:40
"W Sieci" zmienia nazwę na "Sieci". Niektórych chyba boli duża sprzedaż tego tygodnika. Ciekawe o której godzinie Hajdarowicz spotkał sie z Grasiem...

http://wpolityce.pl/artykuly/48490-h...lek-w-kioskach