Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20110
Stary 06.03.2013, 07:33
Już dziś o 18:30 w hali Wisły Kraków odbędzie się Wielka Impreza Charytatywna dla Oli i Michała. Nie może Cię na niej zabraknąć! Powodzenie całej imprezy zależy od tego jak wiele osób pojawi się na hali. Mamy nadzieję, że kibice Białej Gwiazdy po raz kolejny pokażą, jak wielkie mają serca!

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:30 w Starej Hali Wisły. W miarę możliwości prosimy jednak o wcześniejsze pojawienie się na hali.

Podczas trwania imprezy zostanie rozegrany mini turniej, w którym udział wezmą piłkarze Wisły, koszykarze Wisły, koszykarki Wisły, siatkarki Wisły, futsalowcy Wisły i piłkarze Unii Tarnów. Na wszystkich czekać będzie wiele innych atrakcji! Zaproszeni zostali także wyjątkowi goście.

Impreza, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie dwójki kibiców Wisły. Wesprzeć będzie ich można kupując specjalne cegiełki, które jednocześnie będą biletem wstępu (po 5, 10 lub 20 złotych).

Ci, którzy z jakichś powodów nie mogą pojawić się osobiście na hali, a chcą wesprzeć Olę i Michała mogą dokonywać wpłat na konto.

Dane konta:
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków
53191010482116953247440003
Reymonta 22, 30-059 Kraków
Tytułem: „darowizna dla Oli i Michała".
Odpowiedz cytując