Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30
Wyświetl pojedynczy post
Marceli_szpak
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
200
05.03.2013, 21:52
Abstrahując od meczu z Podbeskidziem -to trzeba poprosić nasze piękne siatkarki, żeby jutro na spotkaniu charytatywnym nie potłukły jakiejś PORCELANY!
Marceli_szpak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marceli_szpak
Znajdź inne posty napisane przez Marceli_szpak