markowywislak napisał(a):

|
Należy zwrócić uwagę też na obronę mianowicie 3 mecze - 0 straconych bramek. W rundzie jesiennej w 12 z 15 meczów Wisła traciła bramkę. Każdy przed rundą wiedział że nie będziemy grać jak za dawnych lat że nadal będzie padaka ale przynajmniej nie tracimy bramek a to już coś. Może coś ruszy sie z czasem ale z takim trenerem to daleko nie zajedziemy i mam nadzieje że BC to zrozumie i zainwestuje bo w przeciwnym razie odpadniemy z PP(bo spadek nam nie grozi uwierzcie).
|
lp.drużynam.z.r.p.bramkipkt.
1.
Legia Warszawa (P)17104334:17
34
2.
Lech Poznań17102524:15
32
3.
Polonia Warszawa1795329:14
32
4.
Górnik Zabrze1787225:13
31
5.
Śląsk Wrocław (M)1793527:22
30
6.
Lechia Gdańsk1774623:20
25
7.
Piast Gliwice (b)1772822:26
23
8.
Zagłębie Lubin1774622:18
22
9.
Jagiellonia Białystok17410319:22
22
10.
Pogoń Szczecin (b)1764717:20
22
11.
Widzew Łódź1763818:24
21
12.
Korona Kielce1755716:21
20
13.
Wisła Kraków1755714:22
20
14.
Ruch Chorzów1753916:26
18
15.
Podbeskidzie Bielsko-Biała17241120:29
10
16.
GKS Bełchatów17151110:27
8
W ogóle nam spadek nie grozi!!!
Z dwoma ostatnimi drużynami ligi zdobyliśmy ZERO bramek i mamy aż dwa punkty. ....a jest wypas i plaża. U nas jeden murzyn zarabia więcej w miesiąc niż całe Podbeskidzie.
Szczają na nas a Ty piszesz, że deszcz leje.
Jakie inwestycje


W co się pytam


W kolejne stanowisko dla Łysego albo kolejnego Czerwińskiego aby zażegnać ferment? Wszystko gnije pod pierzynką porozumienia klubu z SKWK.