Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 05.03.2013, 20:29
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Należy zwrócić uwagę też na obronę mianowicie 3 mecze - 0 straconych bramek. W rundzie jesiennej w 12 z 15 meczów Wisła traciła bramkę. Każdy przed rundą wiedział że nie będziemy grać jak za dawnych lat że nadal będzie padaka ale przynajmniej nie tracimy bramek a to już coś. Może coś ruszy sie z czasem ale z takim trenerem to daleko nie zajedziemy i mam nadzieje że BC to zrozumie i zainwestuje bo w przeciwnym razie odpadniemy z PP(bo spadek nam nie grozi uwierzcie).
lp.drużynam.z.r.p.bramkipkt.
1. Legia Warszawa (P)17104334:1734
2. Lech Poznań17102524:1532
3. Polonia Warszawa1795329:1432
4. Górnik Zabrze1787225:1331
5. Śląsk Wrocław (M)1793527:2230
6. Lechia Gdańsk1774623:2025
7. Piast Gliwice (b)1772822:2623
8. Zagłębie Lubin1774622:1822
9. Jagiellonia Białystok17410319:2222
10. Pogoń Szczecin (b)1764717:2022
11. Widzew Łódź1763818:2421
12. Korona Kielce1755716:2120
13. Wisła Kraków1755714:2220
14. Ruch Chorzów1753916:2618
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała17241120:2910
16. GKS Bełchatów17151110:278

W ogóle nam spadek nie grozi!!!
Z dwoma ostatnimi drużynami ligi zdobyliśmy ZERO bramek i mamy aż dwa punkty. ....a jest wypas i plaża. U nas jeden murzyn zarabia więcej w miesiąc niż całe Podbeskidzie.
Szczają na nas a Ty piszesz, że deszcz leje.
Jakie inwestycje W co się pytam W kolejne stanowisko dla Łysego albo kolejnego Czerwińskiego aby zażegnać ferment? Wszystko gnije pod pierzynką porozumienia klubu z SKWK.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując