arti napisał(a):

Szkoda, że nie mam wglądu za kulisy.
Obstawienie dobrze wyników 3 meczów tej kolejki to byłaby spokojnie stawka x70.
I obok utrzymania się Wisły tylko to mnie interesuje.
|
Ktoś tu wrzucił konto fb asystenta bramkowego Borskiego. Spróbuj zagadać...