|
Ligi nie oglądałem zbyt dużo w tym sezonie, ponieważ ograniczam alkohol, ale z tego co zdążyłem zauwazyć, absolutnie nikt nie wybija się poza poziom ligowej degrengolady.Może jeszcze faworyci zaskoczą, ale póki co to wygląda faktycznie tragiko-komicznie.
|