rozarian napisał(a):

Największym rozczarowaniem jest dla mnie postawa Chrapka. Gdyby nie to, że przygotowania do sezonu są w Wiśle już od paru lat po prostu skandaliczne to napisałbym po prostu, że chłopak nadaje się do jakiejś niższej ligi.
Dlatego widząc jego ślamazarność i wku.....brak werwy biorę lekką poprawkę na słabiznę szkoleniową, która panuję od jakiegoś czasu w klubie. Jednak jest to tylko bardzo wątpliwe wytłumaczenie i prawdę pisząc nie wierzę, aby przydał się do czegoś Wiśle w przyszłości. Nie ma co hodować drugiego Kowalskiego.
|
Ludzie powiedzieć wam o co chodzi z Chrapkiem? Ktoś tutaj pisał że chodził gdzieś po sklepach w nocy za wódą a ja wam powiem że jak jeszcze w Kolejarzu Stróże grał to gość na obozie chodził najebany wieczorami i kwitował to cytuje " napiłem się tylko lampki wina do obiadu". I tyle jeżeli piłkarz sie nie prowadzi zdrowo to nie ma mowy o jakiejś dynamice czy szybkości. I żeby nie było że robie tu jakiś burdel ale taka jest prawda-brutalna ale prawda.