Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 05.03.2013, 17:05
Jak dla mnie to sprawa Sarkiego jest przejawem najwyższego kunsztu taktycznego Bednarza. Spójrzcie na to z tej strony, chłopak zakontraktowany jest ponoć na pół roku, łysy jest na tyle kumaty, że wie iż ten transfer na 95% okaże się niewypałem, co więc robi... przedłuża załatwianie chłopakowi wizy czy innych tam certyfikatów, w momencie niewypału ogłasza, że ten świetny gracz nie miał czasu na zaaklimatyzowanie się w zespole z powodu przeciągającej się sprawy z wizą, dodając do tego niewiarygodną presje związaną z walką o utrzymanie nie mógł on w pełni rozwinąć swych skrzydeł, a co za tym idzie... na podstawie wiary w jego umiejętności przedłuża się z chłopem kontrakt o kolejny rok. Chłop ma na chleb, Bednarz nie musi szukać nowego zawodnika, kibice wciąż wierzą, że jest on drugim Meliksonem... jest super.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 05.03.2013 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując