Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2050
Stary 05.03.2013, 15:44
Ave Bednarz!
Od początku wiadomo było, że trzy pierwsze mecze zadecydują o celach, jakie będzie miała drużyna w tym sezonie (czy rozpaczliwie bronimy się przed degradacją oraz czy będziemy mieli szanse zaistnieć w Pucharze Polski). Z powodu kontuzji straciliśmy najpierw Gargułę, potem Kosowskiego. Ale spoko panowie - przecież jest Sarki!

A nie, sorry, nie ma go. Załatwia wizę.

Nie grał od roku, ale jak miał szansę wskoczyć do składu to go akurat w kraju nie było. Że zacytuję poetę: "A to feler - westchnął Seler".

Koleś pojawił się na testach u nas już w grudniu, był na obu obozach, no ale kto by pamiętał o takich sprawach jak zgłoszenie go?

Mam pytanie do psychofanów Łysego sabotażysty - i co wy ....a na to? Bo według mnie to już nawet nie są kpiny...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2013 o godz. 17:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując