Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 05.03.2013, 15:36
szprotson napisał(a):Wyświetl post
dwie najsłabsze drużyny i 2 pkt. I mówimy ze nie jest źle...
jest prze....ewsko źle, nie potrafimy strzelać bramek a tak sie zdobywa punkty.
Ogólnie - jest źle. W porównaniu do Bełchatowa, czy Lubina - jest lepiej. Choćby dlatego, że stwarzamy sytuacje, w czym wielka zasługa Boguskiego, Małeckiego i Kosowskiego.

Reasumując - jesteśmy na dnie (co odzwierciedla nasza pozycja w tabeli), ale wygląda jakbyśmy powoli szli w górę. Jednak bądźmy realistami - z tymi piłkarzami cudów nie będzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2013 o godz. 17:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując