szprotson napisał(a):

dwie najsłabsze drużyny i 2 pkt. I mówimy ze nie jest źle...
jest prze....ewsko źle, nie potrafimy strzelać bramek a tak sie zdobywa punkty.
|
Ogólnie - jest źle. W porównaniu do Bełchatowa, czy Lubina - jest lepiej. Choćby dlatego, że stwarzamy sytuacje, w czym wielka zasługa Boguskiego, Małeckiego i Kosowskiego.
Reasumując - jesteśmy na dnie (co odzwierciedla nasza pozycja w tabeli), ale wygląda jakbyśmy powoli szli w górę. Jednak bądźmy realistami - z tymi piłkarzami cudów nie będzie.