|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline
|
|
Kamil_mchw napisał(a): 
od pół roku albo i dłużej jesteśmy w tej dupie... i jak na razie Sarki z akcją ma tyle wspólnego co moda na sukces...
poza tym Sarki raczej nie jest asem... a co najwyżej mocną trójką kier
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
|
|