Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62711
Stary 05.03.2013, 14:49
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
od pół roku albo i dłużej jesteśmy w tej dupie... i jak na razie Sarki z akcją ma tyle wspólnego co moda na sukces...
poza tym Sarki raczej nie jest asem... a co najwyżej mocną trójką kier
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Odpowiedz cytując