Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62710
Stary 05.03.2013, 14:34
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Zachowujecie się bardzo dziwnie. Jasnym jest, że trzeba mieć jakiegoś asa w rękawie, aby zaskoczyć przeciwnika, kiedy ten będzie się tego najmniej spodziewał. Sarki wkroczy do akcji, gdy będziemy w czarnej dupie!
od pół roku albo i dłużej jesteśmy w tej dupie... i jak na razie Sarki z akcją ma tyle wspólnego co moda na sukces...
poza tym Sarki raczej nie jest asem... a co najwyżej mocną trójką kier
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 05.03.2013 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując