speedfashion napisał(a):

|
Zachowujecie się bardzo dziwnie. Jasnym jest, że trzeba mieć jakiegoś asa w rękawie, aby zaskoczyć przeciwnika, kiedy ten będzie się tego najmniej spodziewał. Sarki wkroczy do akcji, gdy będziemy w czarnej dupie!
|
od pół roku albo i dłużej jesteśmy w tej dupie... i jak na razie Sarki z akcją ma tyle wspólnego co moda na sukces...
poza tym Sarki raczej nie jest asem... a co najwyżej mocną trójką kier