Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 05.03.2013, 14:24
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Mecz: trudno dociera do mnie że Wisła jest taka słaba .... Gdy jest kilku młodych zawodników, jakieś nadzieje na transfery to jeszcze jest się czego chwycić .... a tak ...


Charpek - 5/10 - widać że ma to "coś" co powoduje że akcja nabiera dynamizmu będzie dobry . ... tylko że wczoraj słabiej ....

Kulawik 4/10: Wstawianie Wilka i Sobola i trzymanie na ławie Chrapka albo wiara w Ilieva do końcowej minuty - dla mnie to błędy. Tłumaczenie że "ustawiałem zespól pod Gargułe ....." lepiej nie komentować.
Akurat jesli chodzi o Chrpaka to z niego juz nic nie bedzie! Gdy tylko sie pojawia to czlpaie po boisku i tyle... ani podania ani walki... Na jego tle to Wilk jest wirtuozem pilkarskim;/ Gosc ma 21 lat wiec od dobrych 2 lat powinnien stanowic o sile Wisly a on ledwo na lawe sie lapie i tak po znajomosci bo jak wchodzi to zal patrzec na niego... Smutne to niestety ale tak to na dzien dzisiajszy wyglada;/
Odpowiedz cytując