cfa napisał(a):

@Tasio
Sarki faktycznie po tym co zaprezentował w 2 meczach ligowych i 1 pucharowym powinien sam oddalic się jak najdalej z Krakowa.
|
Jakby coś prezentował sobą to by grał! Więcej jak widać dają weterani. Sergei, Arek, Radek, Kamil i (sam się dziwie, że to piszę) Kew. Poza tym warto zastanowić się nad przyszłością Marko Jovanovicia, Osmana Chaveza i Tswentana Genkowa. Jestem za odejsciem tej trójki.