wolfy napisał(a):

IMHO Kulawik wyciska z tej drużyny maksa, albo coś koło tego.
Dla odmiany Sikorski... Co musiałby zrobić napastnik, by być gorszym od tego gościa? Strzelić samobója? Bo dwa razy już zablokował strzały naszych...
Grę Daniela można określić jednym słowem - dno. Mamy nędzny skład, a on i tak daje radę wyróżnić się in minus.
|
No dobrze, ale jak do tego dopasujesz bezsensowne wypowiedzi Tomka zależne od sytuacji? Raz piłkarze musza przepracować cały okres przygotowawczy i będzie git, by potem po obozach powiedzieć iż nie maja siły i dają z siebie maksa. Innym razem w kontekście Meliksona - jego sprzedaż ma plusy ponieważ musimy grac bardziej zespołowo,by chwile potem taktykę drużyny ustawiać pod Gargułę i narzekać na jego absencję.
Innymi słowy: na jakiej podstawie uważasz że jego metody treningowe i postępowanie nie jest tak chaotyczne jak jego wypowiedzi? Wie co robi, dlaczego to robi i ma to jakieś potem odzwierciedlenie w rzeczywistości?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA