DevilMayCry napisał(a):

|
Zgadzam się w 90%, ale nie do oceny Czarka. Zobacz kto miał najwięcej przejęć piłki w Wiśle w tym meczu.
|
Może rzeczywiście jestem trochę nieobiektywny w tej sytuacji i przesadziłem ,ale Wilk ostatnimi czasy niesamowicie drażni mnie swoją grą. Odbiory są ,tylko co dalej się z tą piłką dzieje to dramat.