Grisza1 napisał(a):

|
Wiśle w każdym meczu może sędziować 5 kolesi, a np. Amice czy Legii zawsze trzech? Czy wobec tego każdy zespół ma równe szanse w rywalizacji?
|
12. kolejka Lech- Legia
13. kolejka Legia -Widzew
14. kolejka Lech - Śląsk
15. kolejka Śląsk - Legia
17. kolejka Wisła - Podbeskidzie.
Czasem jednak warto sprawdzić.