Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 05.03.2013, 10:46
fran23 napisał(a):Wyświetl post
Sergei Pareiko - przeciętny występ,jeden jego błąd prawie skończył się bramką dla PBB 5/10
Marko Jovanovic - w obronie całkiem poprawnie w ofensywie dramat 4/10
Michał Czekaj - na raz ,a co tam ,byle wypieprzyć piłkę jak najdalej 3/10
Osman Chavez - musiał grać za siebie i Czekaja,dobry występ 6/10
Gordan Bunoza -najlepszy z naszych obrońców, pokazał ,że jest jakieś 30x lepszy niż Jaliens na LO 7/10
Łukasz Burliga - bardzo słaby występ,ale czy można się było więcej po nim spodziewać ? 2/10
Radosław Sobolewski -walczył,był wszędzie chociaż jest już emerytem,brał odpowiedzialność na siebie 5/10
Cezary Wilk - pozorant i tyle,o ile Sobol był wszędzie to Wilk był nigdzie,nie potrafi odbierać piłki ,zastawić się czy strzelić z daleka 2/10
Ivica Iliev - I połowa tragiczna, po przerwie lepiej ale i tak słabo 4/10
Patryk Małecki -najlepszy z naszych,walczył,strzelał,szarpał,niestety nie ma kolegów do gry 7,5/10
Rafał Boguski -słaby występ,tym razem nie udało się zdobyć chociaż jednej przypadkowej bramki,ale wywalczył nieuznany rzut karny. 4/10
Michał Chrapek-czasy juniorskie się skończyły,trzeba dać coś od siebie ,żeby grać regularnie 3/10
Daniel Sikorski-można by go wystawić do jakiegoś maratonu,biega w równym,powolnym tempie,właściwie robi tylko to.bez oceny.
Zgadzam się w 90%, ale nie do oceny Czarka. Zobacz kto miał najwięcej przejęć piłki w Wiśle w tym meczu.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując