|
Tak w kontekście meczu, choć niekoniecznie.
Zastanawiam się, co tam porabia Sarki... Zagraliśmy już wiosną trzy mecze, a o tym grajku ani widu, ani słychu. To jest oczywiście kolejny kamyczek (głaz?) do ogródka Bednarza. Tym bardziej że Wisła oficjalnie informowała już po pierwszym zgrupowaniu, że Sarki podpisze kontrakt z Wisłą.
Pensja z klubu na pewno zasila konto naszego nowego nabytku, który nie wiadomo kiedy ostatni raz trenował z resztą drużyny. Finał będzie pewnie taki, że wróci rzecz jasna bez formy i przez kilka tygodni będzie się odbudowywał. Zagra ze 3-4 mecze, ale pieniądze weźmie za całą rundę (czy tam 4 miesiące). Świetny biznes (nie dla nas oczywiście).
Chyba tylko Jacek może w tak znakomity sposób odciążać budżet klubu. Oszczędności z grubej rury - nic tylko przyklasnąć. Kogoś takiego potrzebujemy!
|