Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 05.03.2013, 10:44
Tak w kontekście meczu, choć niekoniecznie.
Zastanawiam się, co tam porabia Sarki... Zagraliśmy już wiosną trzy mecze, a o tym grajku ani widu, ani słychu. To jest oczywiście kolejny kamyczek (głaz?) do ogródka Bednarza. Tym bardziej że Wisła oficjalnie informowała już po pierwszym zgrupowaniu, że Sarki podpisze kontrakt z Wisłą.

Pensja z klubu na pewno zasila konto naszego nowego nabytku, który nie wiadomo kiedy ostatni raz trenował z resztą drużyny. Finał będzie pewnie taki, że wróci rzecz jasna bez formy i przez kilka tygodni będzie się odbudowywał. Zagra ze 3-4 mecze, ale pieniądze weźmie za całą rundę (czy tam 4 miesiące). Świetny biznes (nie dla nas oczywiście).

Chyba tylko Jacek może w tak znakomity sposób odciążać budżet klubu. Oszczędności z grubej rury - nic tylko przyklasnąć. Kogoś takiego potrzebujemy!
Odpowiedz cytując