Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 05.03.2013, 10:02
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
teraz będziemy obwiniać wszystkich prócz naszych cudownych zawodników... a to sędzia, a to boisko nie równe, a to za bardzo padało... gramy bardzo słabo i trzeba mówić o tym jasno...
Gramy dużo lepiej niż za poprzedniego trenera, który spie.....ił nam dwa sezony. Trzeba to zauważyć i być dobrej myśli.

No i za dobrą grę punktów nikt nie daje. A to że nas kręcą nawet jak gramy słabo nie jest zbyt optymistyczne. Władze powinny się odwołać od kartki Boguskiego i protestować przeciwko przydzielaniu nam ślepych pomocników sędziego.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.03.2013 o godz. 10:11.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując