Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 05.03.2013, 09:58
Cytat:
Kulawik wpuszczając Chrapka i Sikorskiego osłabił zespół.
Zgodzę się, ze Chrapek nic nie zagrał, ale podobnie tragiczny był Burliga. Nie wiem co trener chciał osiągnąć wystawiając Łukasza na prawym skrzydle, ale wiadomo, że nie należy w przyszłości tego robić. Zabrzmi to smutno, ale czekam na powrót Garguły do wyjściowego składu. Jeśli zdrowy będzie też Kosa, to Guła powinien wskoczyć do 11 za Sobola, lub Wilka (ciężko stwierdził, który z nich jest słabszy, wczoraj bardziej irytował mnie Radek).
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując