Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 05.03.2013, 09:16
teraz będziemy obwiniać wszystkich prócz naszych cudownych zawodników... a to sędzia, a to boisko nie równe, a to za bardzo padało... gramy bardzo słabo i trzeba mówić o tym jasno...
Odpowiedz cytując