Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30
Wyświetl pojedynczy post
DamianPrz
Junior Member
Od: 03.2013
Offline
#
161
05.03.2013, 08:49
W 55. minucie sędzia bramkowy nie zauważył jak Małecki wyjechał z piłką 0,5 metra za boisko a w 69. minucie to już wszyscy wiedzą jak chciał zabłysnąć. Zdegradować pajaca z I ligi do okręgówki !!!!!!
DamianPrz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DamianPrz
Znajdź inne posty napisane przez DamianPrz