Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1275
Stary 05.03.2013, 07:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bez chwili wahania zamieniłbym Sikorskiego na Żurawia z jego ostatniego sezonu w Wiśle!
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Żurawski w ostatnim swoim sezonie 21 występów i 1 bramka
Sikorski ma połowę występów Maćka i zero bramek.
Wszystko jeszcze przed nim !
Do spieprzenia oczywiście...

Do madziara - Wisła to nie firma Kulawika tylko Cupiała. On klepie tu ludzi i jeszcze daje im najwyższe
kontrakty za samo nazwisko.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując