wolfy napisał(a):

|
Bez chwili wahania zamieniłbym Sikorskiego na Żurawia z jego ostatniego sezonu w Wiśle!
|
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Żurawski w ostatnim swoim sezonie 21 występów i 1 bramka
Sikorski ma połowę występów Maćka i zero bramek.
Wszystko jeszcze przed nim !
Do spieprzenia oczywiście...
Do madziara - Wisła to nie firma Kulawika tylko Cupiała. On klepie tu ludzi i jeszcze daje im najwyższe
kontrakty za samo nazwisko.