|
Prawda jest nieubłagalna. 2 mecze z ostatnimi zespołami ligi i 0 strzelonych bramek. Zobaczymy co bedzie dalej. Na duzy plus w ostatnich meczach Małecki, robi duzo szumu na skrzydłach. Widać, ze chce mu się grać.Reszcie drużyny też, co wróżyłoby dobrze na koniec ale grając bez napastników do końca ligi będziemy sie ogladać za plecy.
Orientuje się ktoś dlaczego Kulawik nie wystawia Genkova ? Bo straszenie Sikorskim już mi się znudziło.
|