Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 05.03.2013, 01:56
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Wolfy - nie powiem złego słowa na Kulawika jak Ty się odczepisz od Sikorskiego. W końcu jeden i drugi niewiele wnosi do zespołu. Widzisz jakaś większą różnicę?
IMHO Kulawik wyciska z tej drużyny maksa, albo coś koło tego.

Dla odmiany Sikorski... Co musiałby zrobić napastnik, by być gorszym od tego gościa? Strzelić samobója? Bo dwa razy już zablokował strzały naszych...

Grę Daniela można określić jednym słowem - dno. Mamy nędzny skład, a on i tak daje radę wyróżnić się in minus.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując