|
A ja chciałbym tylko tak od siebie zaznaczyć jedno co mi się rzuciło w oczy . Chrapek , młody chłopak na tle wielu graczy którzy wybiegli w 1 jedenastce , wszedł w 2 połowie tam około 60 min , i on przy starcie do Piłki ma prędkość człowieka który jest po 2 dniowym maratonie do okoła województwa Mazowieckiego . Nosz kurde , w jednej z sytuacji miał z 2 metry przewagi nad zawodnikiem który startował z nim do piłki (gość grał od początku meczu) i chłop go wyprzedził jeszcze o dobry metr ! Ba ! Po tym nawet nie za bardzo miał ochotę na to by próbować gonić tego chłopa ... To już Kosowski w Meczu z Jagą po godzinie biegania miał więcej siły i chęci do tego by gonić przeciwnika ;/
Jeśli chodzi o sędziowanie i karnego , to szkoda że tak się stało bo od 2 meczy widać lekką poprawę , i taki mecz jak dziś mógł by dać im trochę więcej powodu do tego by się jednak starać i zostawić trochę więcej serca na boisku ...
|