Tak sobie pomyślałem, że nawet jakbyśmy dostali tego karnego (należał się!), to i tak niekoniecznie zostałby on wykorzystany. Myślę, że ktokolwiek by nie podszedł szanse byłyby pół na pół. Za wyjątkiem Sikorskiego może - jemu daję 50% na trafienie w bramkę.
Boguski powinien dalej grać w ataku, przynajmniej stwarza realne zagrożenie, ma ten spryt i potrafi się znaleźć tam gdzie piłka.
W tym sezonie powinniśmy się utrzymać, ale za rok z taką grą lecimy na pysk z ligi. 14 goli w 17-stu meczach?
