Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 05.03.2013, 00:04
Najlepsze że na Eurosporcie puścili bramki z bundesligi... przełączają na stadion Wisły a tam 5 kibiców na krzyż na głównej... jedyne co mamy jak z bundesligi to chyba ta trawa która robiła całkiem dobre wrażenie...no i może stadion który wygląda od środka również całkiem przyzwoicie... o reszcie to naprawdę szkoda gadać...
Odpowiedz cytując