|
Chrapka trzeba pozbyc sie juz dawno bylo.Inni ligowcy maja jakos mlodych i szybkich zawodnikow tylko u nas takie kołki typu Czekaj,Brud czy Chrapek.Przypadek?
Gra dzis wygladała mizernie ,zreszta jak frekwencja .Pusto i smutno.Choc z drugiej strony jak ktos mial isc i ogladać ich gre ,i siedziec tam 90 minut to go rozumiem ze zostal w domu przed tv.
|