|
Imo Rafał Boguski nasz najlepszy napastnik w tym momencie.
Przytomna gra, patelnia wyłożona Małeckiemu, ewidentny karny na nim, strzeliłby gola jakby bramkarz nie obronił.... głową. Ogólnie jak Boguś gra w ataku to coś się dzieję i dochodzimy do sytuacji mimo kiepskiej gry.
Kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu, ale ciekaw jestem co Legia zagra z PBB.
Pozdro [;
PS. Środek pola Iliev Wilk i Sobol to jest po prostu tragedia. Dwóch emerytów i jeden przecinak co nie potrafi nic oprócz ostrej gry... Wilk był dobry
1) dwa lata temu
2) jak miał partnerów odpowiedzialnych za rozgrywanie piłki i mógł skupić się tylko na destrukcji
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.03.2013 o godz. 23:41.
|