Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 4 marca, poniedziałek 18:30
Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
Od: 02.2012
Offline
#
150
04.03.2013, 23:30
Mam pytanie - kiedy Jovanovic dobrze wrzucił? 60% "wrzutek" jest blokowanych, 30% to piłki dla kibiców na sektorze rodzinnym, a reszta to gdzieś w boczną siatkę (przy dobrych wiatrach). Indywidualny trening wrzutek dla tego pana
Zohan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zohan
Znajdź inne posty napisane przez Zohan