|
A powiedzcie mi jak to jest z tymi przepisami. Jest to gdzieś jakoś prawnie umocowane, które mecze danego zespołu sędziuje 3 sędziów a które 5? Bo gdyby dziś nie ten kut...as za bramką, którego mogło nie być, byłby karny. Czyli co? Wiśle w każdym meczu może sędziować 5 kolesi, a np. Amice czy Legii zawsze trzech? Czy wobec tego każdy zespół ma równe szanse w rywalizacji?
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|