Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 04.03.2013, 23:26
A powiedzcie mi jak to jest z tymi przepisami. Jest to gdzieś jakoś prawnie umocowane, które mecze danego zespołu sędziuje 3 sędziów a które 5? Bo gdyby dziś nie ten kut...as za bramką, którego mogło nie być, byłby karny. Czyli co? Wiśle w każdym meczu może sędziować 5 kolesi, a np. Amice czy Legii zawsze trzech? Czy wobec tego każdy zespół ma równe szanse w rywalizacji?
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując