|
Dla mnie środek pola z Wilkiem i Sobolewskim to najgorsza decyzja z możliwych.
Bunoza na lewą; Jaliens na prawą; Jovanovic do Serbii, najlepiej z Iliewem. Jeden otworzy kawiarnię, a drugi może świadczyć usługi stomatologiczne.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|