Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 04.03.2013, 22:29
Dla mnie środek pola z Wilkiem i Sobolewskim to najgorsza decyzja z możliwych.

Bunoza na lewą; Jaliens na prawą; Jovanovic do Serbii, najlepiej z Iliewem. Jeden otworzy kawiarnię, a drugi może świadczyć usługi stomatologiczne.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując