Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 04.03.2013, 22:27
Jak można uważać, że Wisła powinna wygrywać jakieś mecze, skoro by tak się stało, należy strzelać bramki? A biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu 17. kolejek ligowych udało nam się wepchnąć piłkę do siatki rywali 14-krotnie, to... Jest to naprawdę zatrważająca statystyka. Zresztą - na tej podstawie można w ciemno obstawiać, że jeśli stracimy gola, to maksymalnie uda nam się ewentualnie spotkanie zremisować. Gorszy pod tym względem jest tylko Bełchatów.

A skoro w klubie nie zatrudnia się w między czasie żadnego napastnika (po prostu - nieważne jakiej klasy), trudno oczekiwać, żeby nagle którykolwiek z pozostałych snajperów zaczął seryjnie punktować. Pomijam już nawet to, że mamy w składzie napastnika, który ostatnią swoją bramkę w meczu Ekstraklasy strzelił w połowie 2011 roku... Ale spoko: Daniel pewnie odblokuje się za tydzień!
Odpowiedz cytując