Yossarian napisał(a):

|
Kiedys wyczytalem na tym forum,ze jeszcze zatesknimy za Gargula.Wtedy wydalo mi sie to bluznierstwem,ale widzac po raz kolejny w akcji nowa nadzieje bialych,dostojnie i bez pospiechu przemieszczajacego sie po boisku niejakiego M.Chrapka, to dochodze do wniosku ,ze faktycznie bylo w tym sporo racji.
|
Cóż, napisałem to poruszony własną tęsknotą za Pajliciem, który wcześniej wydawał mi się porażką nie do przebicia. Że o Nunezie czy Diazie nie wspomnę. Transfery Bednarza uczą pokory.
Remis nie jest taki zły, Legia nam nie uciekła
Ktoś tam pisał że mamy spory potencjał ofensywny, który Kulawik marnuje. Mam do niego apel: przewietrz się, człowieku.