Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 04.03.2013, 22:25
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Kiedys wyczytalem na tym forum,ze jeszcze zatesknimy za Gargula.Wtedy wydalo mi sie to bluznierstwem,ale widzac po raz kolejny w akcji nowa nadzieje bialych,dostojnie i bez pospiechu przemieszczajacego sie po boisku niejakiego M.Chrapka, to dochodze do wniosku ,ze faktycznie bylo w tym sporo racji.
Cóż, napisałem to poruszony własną tęsknotą za Pajliciem, który wcześniej wydawał mi się porażką nie do przebicia. Że o Nunezie czy Diazie nie wspomnę. Transfery Bednarza uczą pokory.

Remis nie jest taki zły, Legia nam nie uciekła

Ktoś tam pisał że mamy spory potencjał ofensywny, który Kulawik marnuje. Mam do niego apel: przewietrz się, człowieku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując