thechris napisał(a):

A g.. prawda. Dziś zagrał nieźle a za tydzień zagra padakę. Inny wejdzie na boisko, trzy raz kopnie prosto, podniecisz się i napiszesz, że Kulawik sabotuje grę bo ma takiego super-her-rezerwowego. Nie ma. Wszyscy są beznadziejni albo jeszcze bardziej beznadziejni. A pojedyncze wyskoki i pojedyncze średnio-przyzwoite występy jak dziś Bunozy to czysty przypadek. Co takiego Bunoza zagrał, żeby się jarać? No trzy razy kopnął prosto piłkę... Mnie nikt nie chwali jak wymienię w domu żarówkę... i wyobraź sobie, że tego nie oczekuję.
|
hmmm... Skoro umie kopnąć piłke prosto to własciwie bije 70% skladu na glowe! Taki Chavez i Czekaj to mu moga buty czyscic i na rekach nosic.
Niestety na tle paralitykow Bunoza blyszczy od czasu do czasu. W normalnej druzynie bylby tylko solidnym sredniakiem.
Poza tym Bunoza srednio gra w defensywie ale w ataku widac ze potrafi prowadzic pilke przy nodze i podac prosto i dobrze gra glowa wiec zaryzykowalbym kiedys go w ataku! Przy braku jakiekowliek napastnika w tym moemncie bylby jak znalazl
